image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Bądź bezpieczny!

Spotkanie z pol...
Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem

Dnia 18.03.2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem policjantem Pawłem Śmiechem z Komisariatu Policji w Jabłonce. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w szkole i w domu. Pan policjant w praktyczny sposób przypomniał podstawowe zasady obowiązujące podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Pan Paweł  poinformował i zademonstrował dzieciom, w  jaki sposób należy  zachowywać się podczas ataku psa. Dzieci z dużym zaangażowaniem  ćwiczyły wskazane pozycje. Największe zainteresowanie wzbudziły jednak narzędzia pracy policjanta, ktore pan Paweł pokazał naszym uczniom. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wzięły udział w spotkaniu, słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty pan Paweł obdarował wszystkich upominkami w postaci odblasków.  Uczniowie, dziękując za cenne rady, wręczyli  skromny upominek. Dzięki takim spotkaniom dzieci poszerzyły swoją wiedzę, która bezpośrednio przełoży się na ich bezpieczeństwo.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj30
Wczoraj38
Wizyt w tym tygodniu30
Wizyt w tym miesiącu635
Łącznie wizyt56669

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu