image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Trzeba mieć wielkie serce ...

Trzeba mieć wie...
Trzeba mieć wielkie serce ... Trzeba mieć wielkie serce ...

Dzień Edukacji Narodowej świętowaliśmy z dużą dawką humoru. Samorząd Uczniowski klas IV-VIII wspierany przez panią Monikę Lichosyt przygotował część artystyczną pod tytułem "Posiedzenie Rady Uczniowskiej". Żartobliwe scenki odegrane z przymrużeniem oka pełne były uczniowskich skarg, zażaleń oraz wniosków i wprawiły naszych nauczycieli w radosny nastrój. Nie zabrakło także wierszy, piosenek oraz płynących z serca życzeń. Niezwykle widowiskowym momentem dzisiejszego święta okazał się także występ naszych koleżanek - mażoretek.

Podczas akademii pani dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi. Serdecznie dziękowała wszystkim za owocną współpracę, wielkie serce, zaangażowanie i ogrom cierpliwości. Do podziękowań za pedagogiczny trud dołączyli się również rodzice, zapraszając wszystkich na poczęstunek.

Kochani nauczyciele! Z naszych wdzięcznych serc płyną do Was gorące życzenia:takiej radości, przy której smutek zamiera, pragnień tak czystych, że od nich niebo błękitnieje. Życzymy jasnych dni, ładu w duszy i prostej ścieżki w gąszczu szkolnej codzienności. Niech Wasze serca zawsze promienieją dobrocią!

Licznik odwiedzin

Dzisiaj42
Wczoraj34
Wizyt w tym tygodniu42
Wizyt w tym miesiącu234
Łącznie wizyt65149

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu