image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

15 grudnia 2011 roku

dzienpatrona
To szczególna data w historii naszej szkoły. Od tego pamiętnego dnia nosimy zaszczytne miano Szkoły Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Otwórzcie powyższą prezentację, klikając na zdjęcie Pary Prezydenckiej i zobaczcie sami, jak dziewięć lat temu przebiegała uroczystość nadania imienia oraz poświęcenia sztandaru naszej szkoły.  

Z okazji VIII Dnia Patrona pani Justyna Mazurkiewicz zaprasza uczniów klas V-VIII do udziału w turnieju wiedzy o Parze Prezydenckiej, który odbędzie się online 22 grudnia 2020 roku z wykorzystaniem aplikacji Quizizz. Informacje  o życiu i działalności Marii i Lecha Kaczyńskich znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce PATRON, artykuł na stronie drugiej "Nadanie szkole imienia - prezentacja".

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj50
Wizyt w tym tygodniu222
Wizyt w tym miesiącu814
Łącznie wizyt73965

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu