image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Edukujemy - Pomagamy

Pomagamy jak Sz...
Pomagamy jak Szlachetne Pszczółki Pomagamy jak Szlachetne Pszczółki
Nasza szkoła przystapiła do II edycji konkursu "Edukujemy-Pomagamy" w kategorii Pomagamy jak Szlachetne Pszczółki. Poprzez Szkolny Program zbiórki baterii wspieramy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Podopieczni stowarzyszenia otrzymują wsparcie rzeczowe. Podsumowanie konkursu nastąpi w maju 2017 r. i wtedy zostaną wyłonione szkoły, które zebrały największą masę baterii w przeliczniu na jednego ucznia.

Uczniowie naszej szkoły w tym celu wykonali pojemniki zachęcające do zbiórki baterii. Celem ich wykonania jest  międzyklasowa rywalizacja i wyłonienie najbardziej pracowitych i szlachetnych Pszczółek.

21 czerwca 2016 r. rozstrzygnęliśmy szkolny konkurs na największą ilość zebranych baterii. Klasa szósta okazała się zwycięską. Zebrała 1,69 kg zużytych baterii co daje 188g w przeliczeniu na jedną osobę.

Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do mobilizacji oraz wygranej już w przyszłym roku szkolnym.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj43
Wizyt w tym tygodniu227
Wizyt w tym miesiącu674
Łącznie wizyt52735

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu