image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Czerwiec 2024

Stypendium Wójta Gminy Raba Wyżna dla Klaudii Bielak

III miejsce dla dziewczyn w składzie: Natalia Makuch, Maja Rapacz, Klaudia Bielak w  Powiatowych Igrzyskach w Siatkówce Plażowej Dziewcząt.

II miejsce dla Nadii Pałasz w II Międzyszkolnym Turnieju Rummikub.

II miejsce dla Natalii Makuch w II Międzyszkolnym Turnieju Rummikub.

Maj 2024

III miejsce dla Klaudii Bielak w II etapie Międzyszkolnego Konkursu "BIOLCHEM" dla uczniów klas VII-VIII

Udział Mai Jędraszczak oraz Filipa Łaciaka w II etapie Międzyszkolnego Konkursu "BIOLCHEM" dla uczniów klas IV-VI

Wyróżnienie dla Amelii Waresiak, Marleny Żurek oraz Szymona Bielaka 
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wybieram ekoprodukty"

Udział Agaty Chowaniec w etapie finałowym X edycji Konkursu "Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę"

Kwiecień 2024

II miejsce dla Klaudii Bielak gminnym konkursie wiedzy o Australii

II miejsce dla Natalii Makuch w I Konkursie Śpiewaków Orawskich "Przyśpiewka znana, nieznana i zapomniana"

Marzec 2024

I miejsce Agaty Chowaniec w etapie rejonowym X edycji Konkursu "Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę"

I miejsce dla Szymona i Kamila Bielaka w szkolnym konursie wielkanocnym

I miejsce dla Dawida Lenarta w szkolnym konursie wielkanocnym

I miejsce dla Julity Rapacz w szkolnym konursie wielkanocnym
 
I miejsce dla Mai Bachula w szkolnym konursie wielkanocnym
 
I miejsce dla Wiktorii Ziemba w szkolnym konursie wielkanocnym
 
I miejsce dla Rozalii Chowaniec w szkolnym konursie wielkanocnym
 
I miejsce dla Marleny Żurek w szkolnym konursie wielkanocnym
 
I miejsce dla Jakuba Warciaka w szkolnym konursie wielkanocnym
 
I miejsce dla Julii Margosiak w szkolnym konursie wielkanocnym
 
I miejsce dla Amelii Waresiak w szkolnym konursie wielkanocnym
 
I miejsce dla Nikoli i Mai Jędraszczak w szkolnym konkursie wielkanocnym
 

 

Styczeń 2024

I miejsce Kamila Lenarta w X edycji Konkursu "Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę" - etap szkolny

II miejsce Agaty Chowaniec w X edycji Konkursu "Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę" - etap szkolny

III miejsce Kacpra Śmiecha w X edycji Konkursu "Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę" - etap szkolny

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w koszykówce dziewcząt o Puchar Posła RP Edwarda Siarki

Grudzień 2023

I miejsce dla Kai i Krzysztofa Kapuściak w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"

I miejsce dla Marleny Żurek w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"

I miejsce dla Nikoli i Julii Dudzik w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
I miejsce dla Leny i Macieja Bielak w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
I miejsce dla Martyny i Kacpra Stanaszek w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
I miejsce dla Dawida i Kamila Lenart w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
I miejsce dla Julity i Alicji Rapacz w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
I miejsce dla Amelii i Mikołaja Waresiak w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
II miejsce dla Kamila i Szymona Bielak w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
II miejsce dla Olivii, Weroniki i Kamila Harkabuzw Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
III miejsce dla Bartłomieja Kapuściaka w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
III miejsce dla Nikoli i Mai Jędraszczak w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
III miejsce dla Agaty i Emilii Chowaniec w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
III miejsce dla Aleksandry Harkabuz w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
III miejsce dla Antoniego, Natalii i Anny Śmiech w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"
 
Wyróżnienie dla Anielii i Agaty Stasica w Szkolnym Konursie pt "Szopka bożonarodzeniowa"

Listopad 2023

Wyróżnienie dla Darii Chowaniec w gminnym konkursie recytatorskim "Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie"

Wyróżnienie dla Stanisława Chowańca w gminnym konkursie recytatorskim "Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie"
 
III miejsce dla Adrianny Topór w gminnym konkursie recytatorskim "Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie"
 
I miejsce dla Wiktorii Fifańskiej w gminnym konkursie recytatorskim "Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie"

Wyróżnienie dla Emilii Chowaniec  w gminnym konkursie recytatorskim "Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie"

Wyróżnienie dla Emilii Grapy w konkursie Pieśni Patriotycznej im. Feliksa Gwiżdża

Wyróżnienie dla Aurelii Siarki i Kacpra Śmiecha w konkursie Pieśni Patriotycznej im. Feliksa Gwiżdża

III miejsce dla Natalii Makuch w konkursie "Orawski zbyrcok"

I miejsce dla Agaty Chowaniec w gminnym  konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II

II miejsce dla Kacpra Śmiecha w gminnym  konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II

II miejsce dla Klaudii Bielak w gminnym  konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II
 
III miejsce dla Izabeli Chowaniec w gminnym  konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II
 
III miejsce dla Dawida Lenarta w gminnym konkursie plastycznym "Jan Paweł II w moich oczach"

Październik 2023

 

Wyróżnienie dla Weroniki Bosak w międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

III miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt

III miejsce w konkursie recytatorskim im. Katarzyny Kracik dla Marleny Żurek

III miejsce w konkursie recytatorskim im. Katarzyny Kracik dla Natalii Makuch

II miejsce w zawodach Ośrodka Sportowego Rabka- Zdrój w piłce nożnej dziewcząt

Wrzesień 2023

.

Czerwiec 2023

Nagroda Publiczności w konkursie SKO "Dlaczego warto oszczędzać?"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
Wczoraj48
Wizyt w tym tygodniu352
Wizyt w tym miesiącu1053
Łącznie wizyt136186

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu