image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

MAJ 2018

I miejsce dla Kamila Lenarta w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
I miejsce dla Amelii Wilgierz w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
I miejsce dla Jana Chowańca w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
I miejsce dla Sabiny Kozak w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
I miejsce dla Adrianny Topór w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
II miejsce dla Huberta Grapy w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
II miejsce dla Klaudii Bielak w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
III miejsce dla Mai Rapacz w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
III miejsce dla Nikoli Szpak w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
III miejsce dla Patrycji Rapacz w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
III miejsce dla Zuzanny Chowaniec w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim

KWIECIEŃ 2018

I miejsce dla Zuzanny Śmiech w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"
II miejsce dla Magdaleny Bosak w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"
III miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"

I miejsce dla Klaudii Bielak w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"
II miejsce dla Zuzanny Chowaniec w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"
III miejsce dla Mai Rapacz w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"

I miejsce dla klasy V w turnieju czytelniczym "Bohaterowie naszych lektur"
II miejsce dla klasy VI w turnieju czytelniczym "Bohaterowie naszych lektur"
III miejsce dla klasy VII w turnieju czytelniczym "Bohaterowie naszych lektur"

MARZEC 2018

I miejsce dla Kacpra Dziedzica w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"
II miejsce dla Jakuba Jędraszczaka w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"
III miejsce dla Zuzanny Harkabuz w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"

I miejsce
dla Martyny Rapacz w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej
III miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej

LUTY 2018

I miejsce dla Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
II miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
III miejsce dla Michała Łaciaka i Karola Pilcha w konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"

STYCZEŃ 2018

I miejsce dla Magdaleny Zaremby w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
II miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
III miejsce dla Zuzanny Śmiech w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"

I miejsce dla Roksany Rapacz w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
II miejsce dla Magdaleny Bosak w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
III miejsce dla Karoliny Warciak w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"

GRUDZIEŃ 2017

I miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
II miejsce dla Kamili Kapuściak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
III miejsce dla Justyny Warciak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"

LISTOPAD 2017

II miejsce dla Martyny Rapacz w gminnym konkursie plastycznym "Barwy niepodległości"
I miejsce
dla Marcina Kadłubka w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
II miejsce
dla Magdaleny Bosak w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
III miejsce
dla Samuela Topora w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"
II miejsce dla Kamili Kapuściak w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!
III miejsce dla Karoliny Warciak w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"
I miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
II miejsce dla Kacpra Kubacki w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
III miejsce dla Zuzanny Harkabuz w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
wyróżnienie dla Kacpra Dziedzica w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"

 

PAŹDZIERNIK 2017

I miejsce dla Magdaleny Bosak w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
II miejsce dla Karoliny Warciak w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
III miejsce dla Zuzanny Śmiech w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
I miejsce
w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Amelia Wilgierz i Martyna Kowalska (język literacki)
II miejsce w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Piotr Nowak i Maja Rapacz
III miejsce w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Magdalena Zaremba
wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Klaudia Bielak, Weronika Strzelecka i Zuzanna Śmiech

CZERWIEC 2017

Nagroda Wójta Gminy Raba Wyżna dla Martyny Kowalskiej

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Laury Nawary

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Justyny Warciak

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Kowalskiej

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Rapacz

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Kapuściak

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Zuzanny Śmiech

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Julii Wójciak

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Karoliny Warciak

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Magdaleny Zaremby

MAJ 2017

wyróżnienie dla Zuzanny Śmiech w konkursie czytelniczym "Góralskie cytanie" - III edycja orawska

I miejsce dla Amelii Wilgierz w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej

wyróżnienie dla Magdaleny Zaremby w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej

wyróżnienie dla Kamili Kapuściak w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej

I miejsce dla Dominika Sieńko w powiatowych biegach przełajowych

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj33
Wizyt w tym tygodniu107
Wizyt w tym miesiącu773
Łącznie wizyt34916

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu