STYCZEŃ 2022
I miejsce w Igrzyskach OS Rabka-Zdrój w mini-koszykówce dziewcząt dla drużyny w składzie: Alicja Rapacz, Natalia Makuch, Klaudia Bielak, Izabela Chowaniec, Sabina Kozak, Maja Rapacz, Adrianna Topór, Amelia Wilgierz, Patrycja Harkabuz, Patrycja Rapacz, Kornelia Śmiech
GRUDZIEŃ 2021
I miejsce dla Zuzanny Chowaniec w turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
II miejsce dla Filipa Łaciaka w turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
III miejsce dla Nikoli Szpak w turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
I miejsce dla Klaudii Bielak i Kamila Lenarta w szkolnym konkursie wiedzy patriotycznej "Kocham Cię, Polsko"
I miejsce dla Kornelii Śmiech, Jakuba Jędraszczaka i Adrianny Topór w konkursie informatycznym "Klasowy Lider Szybkiego Pisania"
LISTOPAD 2021
wyróżnienie dla Amelii Wilgierz w IX Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu
Jakub Jędraszczak z klasy VIII zakwalifikował się do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Biologicznego
I miejsce dla klasy szóstej i siódmej w szkolnych Mistrzostwach Znajomości Tabliczki Mnożenia
PAŹDZIERNIK 2021
Najlepszą zawodniczką turnieju koszykówki została Natalia Makuch.
I miejsce dla drużyny dziewcząt (Alicja Rapacz, Natalia Makuch, Maja Rapacz, Patrycja Rapacz, Patrycja Harkabuz) w igrzyskach dzieci OS Rabka-Zdroj w koszykówce 3x3
I miejsce dla Amelii Wilgierz w IX Konkursie Poetyckim "Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie"
II miejsce dla Jana Chowańca w IX Konkursie Poetyckim "Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie"
II miejsce dla Amelii Wilgierz w XIX Przeglądzie Recytatorskim im. K. Kracik
II miejsce dla Franciszka Chowańca w XIX Przeglądzie Recytatorskim im. K. Kracik
III miejsce dla Jana Chowańca w XIX Przeglądzie Recytatorskim im. K. Kracik
II miejsce dla drużyny dziewcząt (Alicja Rapacz, Wioletta Skiciak, Sabina Kozak, Natalia Makuch, Maja Rapacz, Klaudia Bielak, Adrianna Topór, Kornelia Śmiech, Patrycja Rapacz, Patrycja Harkabuz) w gminnych rozgrywkach halowej piłki nożnej
WRZESIEŃ 2021
NAJWYŻSZE WYNIKI UZYSKANE PRZEZ NASZYCH ABSOLWENTÓW:
Zuzanna Śmiech - 100% punktów na egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego
Karolina Warciak - 96% punktów na egzaminie ósmoklasisty z matematyki
Martyna Kapuściak - 96% punktów na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego
CZERWIEC 2021
Tytuł laureata w rejonowym konkursie plastycznym "Wokół małopolskich lasów - myśliwy to najlepszy ekolog" dla Aurelii Siarki
Tytuł laureata w rejonowym konkursie literackim "Wokół małopolskich lasów - myśliwy to najlepszy przyjaciel" dla Zuzanny Śmiech
Udział w VII Ogólnopolskim Konkursie "Mistrz recyklingu i przyjaciele"
Klaudii Bielak, Sabiny Kozak, Natalii Makuch, Mai Rapacz, Adrianny Topór, Amelii Wilgierz, Kamila Lenarta, Patrycji Hakabuz, Patrycji Rapacz, Kornelii Śmiech, Nikoli Szpak, Zuzanny Chowaniec
MAJ 2021
Tytuł laureata dla uczennicy klasy VIII Zuzanny Śmiech w wojewódzkim Dyktandzie Niepodległościowym "Po polsku o historii".
KWIECIEŃ 2021
II miejsce dla Piotra Nowaka w rejonowym konkursie historycznym "Ziemie polskie pod zaborami 1795-1918"
I miejsce dla Zuzanny Śmiech w szkolnym konkursie czytelniczym "Kto czyta - rozkwita!"
II miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym konkursie czytelniczym "Kto czyta - rozkwita!"
III miejsce dla Kamila Lenarta w szkolnym konkursie czytelniczym "Kto czyta - rozkwita!"
MARZEC 2021
Tytuł "Mistrza mowy ojczystej" dla Zuzanny Śmiech zwyciężczyni szkolnego konkursu klas V-VIII przeprowadzonego z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego
II miejsce dla Klaudii Bielak i Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie klas V-VIII przeprowadzonym z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego
LUTY 2021
I miejsce dla Klaudii Bielak i Adrianny Topór w walentynkowym quizie "Motyw miłości w języku, literaturze, filmie i muzyce"
II miejsce dla Kamili Kapuściak i Jakuba Jędraszczaka w walentynkowym quizie "Motyw miłości w języku, literaturze, filmie i muzyce"
III miejsce dla Kamili Skiciak w walentynkowym quizie "Motyw miłości w języku, literaturze, filmie i muzyce"
I miejsce dla Sabiny Kozak w klasowym konkursie "Przysłowiowy mistrz!"
II miejsce dla Klaudii Bielak w klasowym konkursie "Przysłowiowy mistrz!"
III miejsce dla Izabeli Chowaniec w klasowym konkursie "Przysłowiowy mistrz!"
I miejsce dla Patrycji Rapacz w klasowym konkursie "Mistrz interpunkcji"
II miejsce dla Bartłomieja Kapuściaka w klasowym konkursie "Mistrz interpunkcji"
III miejsce dla Patrycji Harkabuz w klasowym konkursie "Mistrz interpunkcji"