MARZEC 2018
I miejsce dla Kacpra Dziedzica w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"
II miejsce dla Jakuba Jędraszczaka w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"
III miejsce dla Zuzanny Harkabuz w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"
I miejsce dla Martyny Rapacz w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej
III miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej
LUTY 2018
I miejsce dla Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
II miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
III miejsce dla Michała Łaciaka i Karola Pilcha w konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
STYCZEŃ 2018
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
II miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
III miejsce dla Zuzanny Śmiech w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
I miejsce dla Roksany Rapacz w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
II miejsce dla Magdaleny Bosak w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
III miejsce dla Karoliny Warciak w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
GRUDZIEŃ 2017
I miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
II miejsce dla Kamili Kapuściak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
III miejsce dla Justyny Warciak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
LISTOPAD 2017
II miejsce dla Martyny Rapacz w gminnym konkursie plastycznym "Barwy niepodległości"
I miejsce dla Marcina Kadłubka w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
II miejsce dla Magdaleny Bosak w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
III miejsce dla Samuela Topora w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"
II miejsce dla Kamili Kapuściak w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!
III miejsce dla Karoliny Warciak w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"
I miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
II miejsce dla Kacpra Kubacki w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
III miejsce dla Zuzanny Harkabuz w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
wyróżnienie dla Kacpra Dziedzica w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
PAŹDZIERNIK 2017
I miejsce dla Magdaleny Bosak w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
II miejsce dla Karoliny Warciak w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
III miejsce dla Zuzanny Śmiech w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
I miejsce w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Amelia Wilgierz i Martyna Kowalska (język literacki)
II miejsce w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Piotr Nowak i Maja Rapacz
III miejsce w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Magdalena Zaremba
wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Klaudia Bielak, Weronika Strzelecka i Zuzanna Śmiech
CZERWIEC 2017
Nagroda Wójta Gminy Raba Wyżna dla Martyny Kowalskiej
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Laury Nawary
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Justyny Warciak
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Kowalskiej
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Rapacz
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Kapuściak
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Zuzanny Śmiech
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Julii Wójciak
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Karoliny Warciak
Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Magdaleny Zaremby
MAJ 2017
wyróżnienie dla Zuzanny Śmiech w konkursie czytelniczym "Góralskie cytanie" - III edycja orawska
I miejsce dla Amelii Wilgierz w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej
wyróżnienie dla Magdaleny Zaremby w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej
wyróżnienie dla Kamili Kapuściak w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej
I miejsce dla Dominika Sieńko w powiatowych biegach przełajowych
KWIECIEŃ 2017
I miejsce dla klasy IV w turnieju czytelniczym "Legendy polskie"
I miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "W świecie mitów greckich"
II miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w szkolnym konkursie "W świecie mitów greckich"
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w konkursie plastycznym TWOJA WIZJA ORAWY ZA 10 LAT zorganizowanym przez Orawski Festiwal Artystyczny 2017 w gminie Jabłonka, Lipnica Wielka
I miejsce dla Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017
II miejsce dla Laury Nawary w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017
III miejsce dla Marcina Makucha w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017
Wyróżnienie dla Samuela Topora, Martyny Rapacz, Dominika Sieńko i Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017
MARZEC 2017
II miejsce dla Justyny Warciak w gminnym etapie ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej